שלום אורח,
שלום אורחת,
נשתה משהו? אולי כוס תה?
הגעת מרחוק.. בבקשה, תרגיש חופשי!
הנה בינתיים כמה מלים על ערוץ היעוץ האישי:

המפגשים מתקיימים באווירה נינוחה וחמה, ועוסקים במגוון רחב של נושאים: אתגרים של זוגיות,
דילמות חיים, משברי גיל 30, 40, 50… משאלות כתיבה, התמודדות עם מתבגרים, עבודת השם ועוד.

מקורות ההשראה שלי בתחום היעוץ אף הם מגוונים מאוד. חייהם וכתביהם של גדולי החסידות הראשונים, שעליהם גדלתי, מהווים נר לרגלי. גם כתביו של ק.ג יונג וגם שיטות טיפוליות חדשניות (כמו שיטת “אימגו”) משמשים יחדיו בחדר העבודה שלי, לצד הגות רוחם של אמנים קדמונים מתרבויות רחוקות – נשמות אמיצות שהשאירו עבורנו שבילים ללכת בהם.

אחרי למעלה מ-30 שנות הקשבה חברית למאות אורחים ואורחות, אני חושב שמפגש טוב הוא מפגש שבו דברתי מעט מאוד, וגם במעט שדיברתי לא התאמצתי לשכנע איש במה שאני הייתי עושה במקומו. הכל קרה כמו מאליו. דברים התחברו וכוחות פנימיים התגלו מחדש.
במפגש טוב יש אולי קצת בכי, ואולי גם צחוק של הקלה, אך בעיקר מתרחשות בו כמה וכמה שתיקות. שתיקות של כבוד כלפי הרגשות האמיתיים שלנו וגם לנוכח תמורות הגיל ותמורות התקופה המוזרה הזאת שנפל בגורלנו להיוולד בה…

בערוץ היעוץ קיימת גם אפשרות של ליווי אישי ייחודי לכותבים בתחילת או באמצע דרכם, בצמתים רגישים של מפנה והתחדשות.
מדובר בדרך כלל בפורמט של מפגש חודשי. המפגשים כוללים התנסויות ישירות בכתיבה, לפי תרגילי שליפה בזמן-אמת, וגם כ”שיעורי בית” בין-לבין המפגשים לפי משימות כתיבה אישיות וייעודיות.
במידת הצורך קיימת גם אפשרות לעריכה (לפעמים עריכה משותפת) של כת”י לקראת פרסום.

אפיק ייחודי אחר מהווה תחום היעוץ האסטרולוגי הכולל גם נקודת מבט יהודית לפי מורשתם המרתקת של חכמי תור הזהב של ספרד שעסקו רבות באסטרולוגיה.
מפה אסטרולוגית אישית עשויה לשפוך אור מפתיע הן על לבטים זוגיים או מקצועיים והן על סוגיות החיים הכמוסות, כאלה שמעולם לא הצלחנו לתאר ולהמשיג אפילו באוזני עצמנו. לפעמים תאריך לידה ושעת לידה הם כל מה שצריך כדי לגעת באומץ ואף להכריע בשאלות מעיקות שאנחנו חווים כבלתי פתירות.

כל סוגי המפגשים מתקיימים בדיסקרטיות מלאה אצלי בבית (בדרך כלל בשעות הערב) על בסיס חד פעמי או במסגרת של סדרות קצרות בתדירות של אחת לחודש בערך.

לפרטים yonadavk1@gmail.com ו/או בואטצאפ 0527204665
גם אני סקרן… אשמח להיפגש,
יונדב

"לעתיד לבוא יהיו האנשים מדברים זה עם זה".
רבי נחמן מברסלב